tel +48 724 830 427

mail Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. È necessario abilitare JavaScript per vederlo.

Italiano (Italia) Polski (PL) English (UK)

Części maszyn: produkcja – Fach-Met z Poznania

 strzałka

Firma Fach-Met z Poznania to wyspecjalizowana narzędziownia, która zajmuje się produkcją części maszyn wykorzystywanych w przemyśle metalowym i automatyzacji procesów produkcyjnych. Elementy wykonujemy na centrach numerycznych CNC firmy Mazak, który jest jednym z czołowych producentów tego typu maszyn. Urządzenia firmy Mazak pozwalają na precyzyjne i dokładne dopracowanie wszystkich detali w poszczególnych elementach. W pracach obróbkowych używamy takich programów wspomagających jak CAD oraz CAM. Nowoczesny park maszynowy wyposażony zarówno w maszyny zajmujące się obróbką CNC, jak i pomocnicze urządzenia konwencjonalne, stanowi chlubę naszego przedsiębiorstwa.

Współpracujemy z kooperantami w zakresie obróbki: galwanicznej, cieplnej i wielu innych. Cały proces odbywa się w zgodzie z dostarczoną do nas dokumentacją klienta. Doświadczenie i wiedza naszych wykwalifikowanych pracowników są gwarancją wysokiej jakości usług, które Państwu oferujemy. Zaufało nam już wielu klientów z różnych branż, którzy są zadowoleni z naszej pracy.

 

CNC – nowoczesna technologia

Podstawą funkcjonowania naszej firmy jest nowoczesna technologia CNC, w którą są wyposażone nasze obrabiarki. CNC, to z języka angielskiego „komputerowe sterowanie urządzeń numerycznych”, czyli po prostu układ wyposażony w mikrokomputer, który może zostać interaktywnie zaprogramowany w dowolny sposób. Jednym słowem – dzięki CNC maszyny mogą być sterowane przez inne maszyny, co znacznie ułatwia proces produkcji.

Technologia, której używamy pozwala nam na realizowanie usług związanych z:

Obróbka CNC to proces produkcyjny, w którym surowy materiał jest przetwarzany na gotowy produkt. Frezowanie to z kolei najbardziej uniwersalna metoda obróbki skrawaniem, która pozwala na uzyskanie dowolnego kształtu. Podobnie jak frezowanie, toczenie CNC jest jednym ze sposobów obróbki i polega na oddzieleniu warstwy materiału z rzeczy obrabianej za pomocą narzędzia.

Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i udzielimy ci większej ilości informacji. Zapraszamy do współpracy!

Potencjał

Do produkcji elementów wykorzystujemy centra obróbcze Mazak. Gwarantujemy terminową realizację zleceń.

Oferta

Dostarczamy części dla wielu branż, m.in. przemysłu, automatyki, pneumatyki, rolnictwa, a nawet medycyny.

Galeria

W galerii prezentujemy przykładowe elementy wykonane dla naszych klientów.

Praca

Zapoznaj się z aktualnościami dotyczącymi ofert pracy w naszej firmie i skontaktuj się z nami już dziś!

O firmie

Firma Fach-Met jest obecna na rynku od 2015 roku. Przez te wszystkie lata zjednała sobie wielu zadowolonych klientów. Łączymy wieloletnie doświadczenie zawodowe z nowoczesnym przygotowaniem technologicznym. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników. Korzystamy zarówno ze sprawdzonych rozwiązań, jak i z najnowszych innowacji technologicznych.

 

Produkcja

Zainteresowana Cię nasza oferta? Skontaktuj się z nami w celu złożenia zamówienia bądź realizacji wyceny.